Bank Fachowców

Dla osób posiadających umiejętności i wiedzę fachową w różnych dziedzinach oraz chcących aktywnie działać na polu zawodowym będziemy starali się zapewnić możliwość podjęcia własnej działalności gospodarczej, pracy etatowej, sezonowej, tymczasowej, bądź na zlecenie. Chodzi głównie o fachowców starszego pokolenia. Zainteresowani jesteśmy również fachowcami, którzy byliby skłonni do wzajemnej pomocy wolontarystycznej wśród własnego pokolenia – przede wszystkim w dziedzinach ważnych dla osób starszych – jak lekarze, terapeuci, czy pielęgniarki, ale również hydraulicy, elektrycy, ślusarze, prawnicy, itp.

Jeżeli ktoś posiada własne narzędzia spoczywające bezużytecznie gdzieś w warsztacie, bądź w piwnicy, a mógłby i chciał je jeszcze wykorzystać do pracy zarobkowej, niech przyjdzie do nas – zarejestrujemy i postaramy się pomóc!

Jest wielu potencjalnych pracodawców i potrzebujących mogących wykorzystać Wasz potencjał – my chcemy postarać się Wam pomóc w dotarciu do nich. Pomóżmy sobie wzajemnie !

Należy najpierw wypełnić poniższy formularz kontaktowy i przesłać określając temat i powód chęci rejestracji w Banku podając dane kontaktowe, a my przekażemy, co zrobić dalej.

Czekamy na Państwa kontakt !

Nazwa Firmy (wymagane)

Adres strony www (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Temat ogłoszenia

Treść ogłoszenia